BibusShinchangEmpikMeble AgataPGB

Kontakt

Jacek Murzyński
jacek@sim-reklama.pl

44-102 GLIWICE, ul. Portowa 18A
NIP: 631-107-26-25

tel. 609 522 271

tel./fax 032 332 44 45


:: więcej

Reklama wizualna

Świetlne litery przestrzenne

Specjalnością naszej firmy jest reklama zewnętrzna obejmująca m.in. litery świetlne. Są one funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem, które umożliwia skuteczną promocję firmy. Podświetlane litery przestrzenne są doskonałą formą promocji w formacie 3D, która przyciąga wzrok przechodniów zarówno w świetle dziennym jak i w nocy. W naszych produktach stosujemy nowoczesne technologie, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać napisy o dowolnym kształcie i wymiarze z różnymi typami podświetlenia (zarówno od tyłu jak i z przodu). Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie oraz elastyczność i możliwość dostosowania oferty do projektu klienta, pozwalają nam na realizację zleceń, w taki sposób, by spełniały one w stu procentach oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Litery przestrzenne wykonane ze styroduru są doskonałą formą reklamy nie tylko zewnętrznej, ale również wewnątrz pomieszczeń. Forma ta jest często wykorzystywana w centrach handlowych, recepcjach oraz holach budynków. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty firmy SIM, zapraszamy do bezpośredniego kontaktów z naszymi specjalistami: tel. +48 (32) 332 44 45, kom. +48 609 522 271, e-mail: biuro@sim-reklama.pl

Śšwiatł‚o od frontu

Litery przestrzenne posiadające podświetlone fronty gwarantują odpowiednie wyróżnienie nazwy firmy, produktu bądź marki. Dobrze dobrane kolory pozwalają subtelnie wyeksponować litery 3D i przyciągnąć uwagę odbiorców.
:: zobacz realizacje

Świecące boki i front liter 3D

Litery 3D posiadające podświetlenie zarówno z boku jak i przodu charakteryzują się odpowiednią jasnością, przy czym odpowiednio dobrane kolory podświetleń w znakomity sposób uzupełniają się, zwiększając atrakcyjność estetyczną propozycji.
:: zobacz realizacje

Podświetlenie liter od tyłu

Podświetlane od tyłu litery przestrzenne wyróżniają się dyskretną elegancją. Cały napis posiada delikatną świetlną ramkę, która wieczorami i w nocy przyciąga uwagę, a jednocześnie nie razi nadmierną jasnością światła.
:: zobacz realizacje

Styrodur

Litery i formy przestrzenne ze styroduru są dobrym narzędziem prezentacji informacji zarówno na zewnętrznych elewacjach budynków jak i wewnątrz pomieszczeń
:: zobacz realizacje
 

Budowa

  • litery wykonane są ze styroduru
  • malujemy je na dowolny kolor z palety RAL
  • monaż na stalażu lub bezpośrednio na ścianie
  • podświetlanie za pomocą diod LED lub świetlówki

Zastosowanie

  • reklama na zewnętrznej elewacji budynku
  • informacja wewnątrz pomieszczeń
  • uzupełnienie innych form reklamy np. kasetonów świetlnych, totemów itp.